Aktualności

Dobra wiadomość dla miłośników Zawoi i Babiej Góry


Kolej Linowa „Mosorny Groń” rusza 29 kwietnia 2017r.
W dniach  od 29 kwietnia do 7 maja br. kolej linowa czynna będzie codziennie w godzinach 10.00 – 19.00
Po tym okresie z kolejki będzie można korzystać w weekendy w godzinach od 10.00 do 19.00.

 

Zapraszamy !

Już od jutra tj. 23 grudnia 2016 roku

ZAPRASZAMY
na

Lodowisko "Biały Orlik" w Zawoi Wilcznej

CZYNNE CODZIENNIE W GODZINACH:

Poniedziałek - Czwartek:  10.00 – 21.00
Piątek - Niedziela:  10.00 - 22.00

( Uwaga ! W Wigilię Bożego Narodzenia czynne od 10.00  do 16.00)

TELEFON
665 285 888

Na stronie internetowej krakow.pl zostały opublikowane podstawowe informacje organizacyjne dla osób planujących pobyt w Krakowie w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Pod adresem: http://krakow.pl/wazne/202194,1847,komunikat,przeczytaj_koniecznie.html zaprezentowano informacje dotyczące między innymi miejsc w których odbędą się najważniejsze wydarzenia, dojazdów, miejsc parkingowych, noclegów i specjalnych stref gastronomicznych.

Przy okazji Światowych Dni Młodzieży, na Szlaku Pielgrzymów tuż przy Wawelu, w Krakowie pod hasłem „Polska wita!” powstaje Pawilon Polski. W sferycznych namiotach, zaprezentowane zostaną osiągnięcia polskiej nauki, kultury, rolnictwa i gospodarki, a także historia i walory turystyczne kraju. Pawilon Polski jest wspólną inicjatywą polskich instytucji publicznych oraz ich partnerów strategicznych na rzecz promocji kraju. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).

GWIAZDA POŁUDNIA – ROWEROWE ŚWIĘTO W ZAWOI CORAZ BLIŻEJ

Już 3 lipca do Zawoi zjadą się pełni przygód, pozytywnych wrażeń i sportowych emocji rowerzyści. To wtedy odbędzie się u nas etap wyścigu Gwiazda Południa, organizowanego przez kolarskiego mistrza Cezarego Zamanę. Do uczestnictwa zapraszamy także wszystkich mieszkańców Zawoi!

Urząd Gminy Zawoja informuje, że właściciele nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Zawoja mogą bezpłatnie oddać posegregowane odpady komunalne jak również wielkogabarytowe oraz niebezpieczne do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

PUNKTY MIEŚCI SIĘ NA TERENIE OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W ZAWOI WIDŁY

PUNKT CZYNNY JEST W KAŻDĄ SOBOTĘ   OD 800 DO 18 00.

OGŁOSZENIE

Informuję, że w dniu 31 grudnia 2014 roku.

tj. środa-Sylwestra

Urząd Gminy Zawoja

będzie czynny od godz. 7.30 do godz. 14.00.

Ogłoszenie

Informuję, że w dniu 24 grudnia 2014 roku.

tj. środa – Wigilia Bożego Narodzenia

Urząd Gminy Zawoja

będzie czynny od godziny 7.30 do godziny 12.30.

INFORMACJA

Urząd Gminy Zawoja informuje, że worki na odpady komunalne wydawane są podczas zbiórki odpadów przez pracowników PGKiB „Zawoja” Sp. z o.o. w systemie „jeden za jeden” oraz w siedzibie tut urzędu, pok. nr 16.

Ponadto przypomina się o prawidłowym wystawianiu worków z odpadami posegregowanymi / kolorowych worków / i zmieszanymi / czarnych worków / zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

Strony