GWIAZDA POŁUDNIA ŚWIECI DLA NAJMŁODSZYCH

 

GWIAZDA POŁUDNIA ŚWIECI DLA NAJMŁODSZYCH

Proponujemy Wam niezawodny sposób na spożytkowanie dziecięcej energii, a przy okazji zapewnienie maluchom nieprzeciętnej frajdy. Zapraszamy na zawody dla najmłodszych, które odbędą się 13-15 lipca.

 

Nie tylko dorośli mogą cieszyć się z rywalizacji w Gwieździe Południa, naszej górskiej etapówki organizowanej pod Babią Górą. Do zabawy chcemy zaprosić najmłodszych zawodników w wieku do 13 lat. Podczas każdego z etapów Gwiazdy Południa (poza pierwszym – jazdą indywidualną na czas w Stryszawie) zorganizujemy specjalnie dla nich rowerowe, bezpłatne zmagania z podziałem na kategorie wiekowe i płeć:

·         do lat 3 ( rowerki biegowe)

  • ·         4-5 lat
  • ·         6-7 lat
  • ·         8-9 lat
  • ·         10-11 lat
  • ·         12-13 lat.

Uwaga! Każdy ze startujących musi mieć kask.

Rywalizacja odbywać się będzie na specjalnie wytyczonym i w pełni bezpiecznym torze. O atmosferę zadba nasz sportowy komentator, który żywiołowym dopingiem wzbudzi jeszcze większe emocje.

Na zwycięzców z miejsc 1-3 z każdej kategorii wiekowej czekać będą nagrody. Dla wszystkich pozostałych uczestników mamy dyplomy. Dodatkowo, ci z młodych rowerzystów, którzy wystartują w Stryszawie, Makowie Podhalańskim i Zawoi, otrzymają od nas gadżet z limitowanej kolekcji, wykonany specjalnie na okoliczność Gwiazdy Południa przez zawojską rękodzielniczkę. Dlatego jeśli zabieracie swoje dziecko lub dzieci na naszą górską etapówkę, zgłaszajcie je już dziś. Wypełnijcie obowiązkowy formularz i wyślijcie go na adres biuro@zamanagroup.pl .

Wasze zgłoszenia przyjmujemy do 25 czerwca 2018 r.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy odbywać się będą także od 9.00 do 10.00 każdego dnia zawodów, tj.:

·         13 lipca – Stryszawa, Szkoła Podstawowa

·         14 lipca – Maków Podhalański, Dom Kultury (ul. Kościuszki)

·         15 lipca – Zawoja, Centrum Górskie Korona Ziemi

Start zawodów – punktualnie o 10.10. Dekoracja i wręczenie nagród o godzinie 13.00.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Opublikowano: 
wtorek, 26 Czerwiec, 2018 - 15:00